Atletico Madrid Real Madrid Bl Döntő | Juventus-Real Madrid Bl-Döntő Lesz

A hosszabbításra teljesen elkészült az erejével az Atléti, a Real folyamatosan nyomás alatt tartotta a kapuját, és Ronaldo némi joggal reklamált büntetőt a 100. percben, amikor szabadrúgása után Gabi könyökkel blokkolt. A Real aztán hozzáfáradt ellenfeléhez, a hosszabbítás második félideje kiegyenlítettebb játékot hozott, mégis ekkor jött a Real BL-győzelmet jelentő gólja. Az egész meccsen remeklő Di María húzta meg a bal szélen, lövésébe Courtois beleért, a felpörgő labdára a Real leggyengébb játékosa, Bale érkezett a hosszún, és a bal felső sarokba fejelt. Nem túlzás, hogy ez volt Bale első jó megmozdulása a döntő 110 perce alatt. A lefújás előtt jött a kegyelemdöfés. A 118. percben a Marcelo gyalogolt be a holtfáradt Atléti-védők között a tizenhatoson belülre, és bevágta a Real harmadik gólját. Courtois csak beleérni tudott a brazil cserejátékos lövésébe. És még nem volt vége: Godin rúgta fel Ronaldót, a sértett higgadtan belőtte a megítélt büntetőt. Ronaldo 17. gólját szerezte az idei BL-szezonban.

1. BL-döntő a Real Madrid ellen? Neked harangoztak! - Eurosport

BL-döntő a Real Madrid ellen? Neked harangoztak! - Eurosport

atletico madrid real madrid bl döntő o
  1. Real-Atletico BL-döntő: ki nevet a szombat esti futballtánc végén? - Debrecen hírei, debreceni hírek | Debrecen és Hajdú-Bihar megye hírei - Dehir.hu
  11. Atletico madrid real madrid bl döntő 6
  12. BL-döntő: hány finálét nyert és vesztett eddig a Liverpool és a Real Madrid? | Fociclub

A Real Madrid megzavarodott a góltól, lépést tévesztett, egy másik fejes révén Adrián López akár növelhette volna az előnyt, ám a labda a kapu fölé szállt. A szünetben ugyanakkor így is az atléticósok vonulhattak le elégedettebben. És az első félidőt zárjuk talán a legdurvább statisztikával: Cristiano Ronaldo és Benzema ebben a 46 percben nem ért labdába a tizenhatoson belül! NEM REALIZÁLÓDÓ FÖLÉNY. Lassan ocsúdott a Real a második félidőben is, a játék ismét egy szabadrúgástól pörgött fel, Miranda ütötte el Ángel Di Maríát, a szabadrúgást Cristiano Ronaldo rúgta ismét, ám Courtois jól helyezkedett, és fölé paskolta az elsőhöz képest ígéretesebb kísérletet. A portugál a szögletet követően újra veszélyeztetett, előbb előle fejelték ki a labdát, majd pillanatokkal később az ő fejese szállt mellé. Maradt támadásban a Real, ám Khedira lábáról is a kapu mellé csorgott a labda. A német középpályásnak ez volt az egyik utolsó megmozdulása, a keveset mutató Fábio Coentraóval együtt elhagyta a pályát, jött Marcelo és nkában az Atleti-védelemAz Atlético vajmi keveset foglalkozott a támadással, hátul azonban rendkívül szervezett volt a Simeone-csapat: rengeteg volt a fontos blokk, keresztezés, becsúszás, ütközés, ha pedig ez nem volt meg, Benzema és CR is lemaradt a labdáról.

Vasárnap délután 1-1-es döntetlent ért el a Real Madrid az Atletico Madrid otthonában. A mérkőzés az előzetesen várthoz képest lényegesen jobb iramot és több lehetőséget hozott. Összefoglaló. A kezdőcsapatok kihirdetésekor komolyabb meglepetéssel talán hazai oldalon szembesülhettünk, hiszen az őszí mérkőzésen nem sok vizet kavaró Joao Felix ezúttal csak a kispadon kapott helyet. Suarez társa így a támadósorban az az Angel Correa lett, aki mindössze 4 szerzett gólnál jár az idényben – igaz, hogy játékstílusából fakadóan inkább az előkészítés az ő feladata. Ebből fakadóan egyértelműen Suárezre tervezte felépíteni Simeone a támadójátékát. A mi kezdőnk is tartalmazott egy váratlan húzást, hiszen a Beharangozóban megénekeltekkel szemben, a támadósorunk egyik legjobb formában lévő tagja, Vinicius, kimaradt. Helyette a sérüléséből épphogy felépült Rodrygo volt jelen a kezdőrúgáskor. Teljesen következetlen edzői döntés Zidanetól, a szándéka mindenesetre olvasható: a formán kívüli Asensio és Rodrygo feladata klasszikus szélsőként minél több, szélről belőtt labda.

atletico madrid real madrid bl döntő 2021 atletico madrid real madrid bl döntő 6

2022. március 18. péntek - 13:37 Megtörtént a sorsolás a Bajnokok Ligájában, a negyeddöntőkben két rangadó is lesz. Az első meccseket április 5-én és 6-án tartják. ÍR Nyolc csapat maradt a Bajnokok Ligájában a nyolcaddöntők után. Három angol klub, a Chelsea, a Manchester City és a Liverpool mellett három spanyol, a Real Madrid, a Villarreal és az Atlético Madrid várta a sorsolást, valamint egy német, a Bayern München és a portugál Benfica - írta meg pénteken a A negyeddöntők mellett az elődöntők párosítását is kisorsolták. A címvédő Chelsea a tavalyi elődöntő visszavágóján találkozik a Real Madriddal. A második párosítás is egy rangadó, a tavalyi döntős Manchester City az Atlético Madriddal találkozik. A másik két topcsapat, a Bayern München a Villarrealt, a Liverpool a Benficát kapta. A negyeddöntők első meccseit április 5-6. között rendezik meg, a visszavágókat egy héttel később játsszák. Az elődöntőkre április 26-27-én kerül sor, míg a visszavágók dátuma május 5. és 6. Bajnokok Ligája-negyeddöntő; sorsolás Chelsea–Real Madrid Manchester City–Atlético Madrid Villarreal–Bayern München Benfica–Liverpool Bajnokok Ligája-elődöntő; sorsolás Manchester City/Atlético Madrid–Chelsea/Real Madrid Benfica/Liverpool–Villarreal/Bayern München () Nyitókép: Facebook

(Ugye milyen szép és eufemikus a "kipottyant" kifejezés a "kib…tak minket innen is" helyett? ) Ennyire azért nem kalandozunk el, tudom, a City is fel fogja velük törölni a gyepet, addig azonban ez a sokkal szívmelengetőbb meccs jön vasárnapi ebéd gyanánt, kibontva a 20 ft-os kérdést, hogy miért kapta le Allegri Moratát. Ez nem csak a BL döntők, hanem valószínű az egész (eddigi) futballtörténelem legnagyobb taktikai húzása Rafael Beníteztől. És azért elképzelhetitek mekkora lelki erő kell ahhoz, hogy én ezt leírjam egy Liverpool managerről, de rászolgált. Lássuk. Egy kattintás ide a folytatáshoz…. →

A Real Madrid nyerte a Bajnokok Ligája 2015/16-os kiírását, miután a milánói döntőben tizenegyesekkel legyőzte a városi rivális Atléticó lendülettel kezdett a Real Madrid, Oblaknak, az Atlético Madrid kapusának már az ötödik percben hatalmasat kellett védenie. A 15. percben egy lesgóllal szerzett vezetést a királyi gárda: Toni Kroos végzett el szabadrúgást mintegy 40 méterről, Gareth Bale megcsúsztatta a labdát, Sergio Ramos pedig közvetlen közelről a kapuba rúgta. A játékvezetők megadták a találatot, pedig a csúsztatás pillanatában Ramos lesen állt. Érdekesség, hogy a világ- és Európa-bajnok védő ezt megelőzően legutóbb éppen a két évvel ezelőtti fináléban volt eredményes a BL-ben. A folytatásban a Real visszavett a tempóból, s elsősorban a biztos védekezésre koncentrált, az Atléticónak pedig láthatóan nem igazán volt válasza erre a helyzetre, leginkább csak körbe-körbe járatta a labdát.. A fordulást követően szinte azonnal egyenlíthetett volna az Atlético: Griezmann játszotta be a labdát a 16-oson belül álló Torresnek, a csatárral szemben azonban Pepe hátulról szabálytalankodott.

Hogy a taktikai harcban pontosan mi is történt két éve, arról a Sporttévé a négyórás felvezető műsorban szakértelem híján mélyen hallgatni fog, úgyhogy ezt most csak itt, csak tőlem, okosba'. Aluljárós elemzés következik, százasér' a paprika-paradicsom, és a két évvel ezelőtti BL-döntő. Christopher Nolan Mementójához hasonló módon rúgom fel a kronológiai sorrendet a bejegyzéssel, de hát ez történik ha nincs meccs. Egyébként épp zajlik a háttérben a magyar-horvát, de az első 45 perc után megköszöntem a srácoknak a próbálkozást, és inkább leültem hegeszteni. A játékunk nézhetetlen (igen, jól sejtitek, ez általában videót von maga után), ehhez képest Sebők Vili majdhogynem ódákat zeng a félidőben, szegény Verebes József pedig eközben nem forog, hanem egyenesen pörög a sírjában – nem kis frekvenciával. Azonban a fiúkat hagyom szenvedni, és rátérek Wenger tervére, ami egész jól indult. Valószínű az idei szezon legjobb párharcát láttuk. Hogy most a hátralevő 2 hónapban mit fogunk nézni, azt nem tudom, ezt ugyanis nehéz lesz überelni, meg ugye a United is kipottyant, úgyhogy nem tudnak több nyersanyagot produkálni további videókhoz.