Duna Aréna Vizilabda Eb

Egygólos vereség a döntőben, ezüstérmesek a magyarok A címvédő magyar férfi vízilabda-válogatott 10-8-ra legyőzte a világbajnok spanyol csapatot a Splitben zajló 35. Európa-bajnokság csütörtöki elődöntőjében. Tízgólos vereséget mértek a franciákra. Az ősellenségen át vezetett az út a legjobb négybe.

Arena

§ (2) bekezdésében foglaltak szerinti tiltó nyilatkozatnak minősül. Visszajelzés Kíváncsiak vagyunk véleményére. A lenti gomb megérintésével küldje el visszajelzését az oldallal kapcsolatban
duna aréna vizilabda eb dk

A negyed fénypontja a Pohl Zoltán második gólja volt, egy centerezés után kíméletlenül vágta a labdát a spanyol kapuba, így az első negyedet 4-2-re nyerte a magyar válogatott. A második negyed már nem hozott olyan látványos játékot, mint az előző, ami a spanyoloknak kedvezett. A védekezésük felkeményedett, és a magyar csapat sokáig nem tudta bevenni a kapujukat, még ötméteresből sem. 3:55-tel a negyed vége előtt büntetőhöz jutott a magyar válogatott, azonban a spanyol kapus, Daniel Lopez folyton elmozdult a kapujából, így késleltetve a büntető elvégzését. A játékvezető végül megelégelte az időhúzását, és kiküldte a kapuból, így Munarriznak kellett védenie helyette. És védett is, Manhercz nem helyezte eléggé szélre a lövését. Hosnyánszky kései góljának, valamit Vogel bravúrjainak köszönhetően a magyar válogatott csak 2-1-re vesztette el a negyedet, így 5-4-es vezetéssel fordulhattak a második félidőre. A harmadik negyedben Vogel továbbra is extázisban védett, a spanyol center, De Toro nagyon közeli lövését blokkolta, majd aztán azonnal indította a megúszó Vámos Mártont, aki nem hibázta el a ziccert.

A férfi vízilabda-válogatott ma este Budapesten nyerhet 21 év után újra Eb-t

30: Kolumbia–Kanada21. 00: Olaszország–MagyarországB-csoport (Debrecen). 18. 30: Hollandia–ArgentínaC-csoport (Sopron). 00: Ausztrália–Új-Zéland19. 30: Brazília–KazahsztánD-csoport (Szeged) 18. 00: Spanyolország–Görögország19. 30: Thaiföld–Franciaország JÚNIUS 23., CSÜTÖRTÖK MŰÚSZÁS (Széchy medence) 10. 00: csapat akrobatikus kűr, selejtező (Apáthy Anna, Barta Niké, Farkas Dóra Linda, Gács Boglárka, Götz Lilien, Hatala Hanna, Hungler Szabina Mercédesz, Regényi Adelin, Szórát Léna, Taksonyi Blanka, tartalék: Makai Cintia Molli, Szakáll Panna) 16. 00: páros szabadprogram, döntő ÚSZÁS (Duna Aréna) 9. 00: előfutamok Férfi 100 m pillangó (Milák Kristóf, Szabó Szebasztián), női 200 m hát (Burián Katalin, Molnár Dóra), férfi 50 m gyors (Lobanovszkij Maxim, Szabó Szebasztián), női 50 m pillangó (Varga Dominika), férfi 4×200 m gyorsváltó (Magyarország), női 800 m gyors (Késely Ajna) 18. 00: középdöntők, döntők Női 100 m gyors, férfi 100 m pillangó, női 200 m hát, férfi 50 m gyors, női 200 m mell, férfi 200 m hát, női 50 m pillangó, férfi 200 m mell, férfi 4×200 m gyorsváltó VÍZILABDA, FÉRFIAK A-csoport (Hajós uszoda) 19.

duna aréna vizilabda eb hotel

Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.

Erdély.ma | Vízilabda Eb – A férfiaknál is több gólt lőtt a magyar női válogatott

7. A férfi vízilabda-válogatott ma este Budapesten nyerhet 21 év után újra Eb-t
  8. Index - Sport - Kicsúszott a győzelem a férfi pólóválogatott kezéből a csoportrangadón
  9. Töltött csirkecomb májjal
  10. Budapest bank munkáltatói igazolás
  11. Vízilabda-Eb | hvg.hu
  12. Duna aréna vizilabda eb bradley

A csoport másik mérkőzésén: Törökország-Málta 13-10 (5-1, 4-3, 1-2, 3-4) A csoport állása: 1. Spanyolország 4 pont (34-18), 2. Magyarország 4 (30-16), 3. Törökország 3, 4. Málta 0

A házigazda magyar válogatott 26-0-ra legyőzte a máltai csapatot, így jobb gólkülönbségének köszönhetően - a világbajnoki ezüstérmes spanyolokat megelőzve - megnyerte a C csoportot, és közvetlenül a negyeddöntőbe jutott a Duna Arénában zajló vízilabda Európa-bajnokság férfi tornáján. Märcz Tamás együttesének így lesz egy extra pihenőnapja, majd szerdán az Oroszország-Georgia párharc továbbjutójával találkozik a nyolc között. Az olimpiai kvalifikációs kontinensviadalon egy kvótát lehet szerezni, az európai csapatok közül az olimpiai címvédő szerbek, a világbajnok olaszok, valamint a vb-ezüstérmes spanyolok tokiói szereplése már biztos. Európa-bajnokság (Duna Aréna):férfiak, csoportkör, 3. forduló:C csoport:Magyarország-Málta 26-0 (6-0, 7-0, 8-0, 5-0)----------------------------------------------Duna Aréna, v. : Rakovic (szerb), Dutilh-Dumas (holland)gólszerzők: Zalánki 7, Varga Dé. 6, Pohl 3, Vámos, Erdélyi, Manhercz 2-2, Hosnyánszy, Jansik Sz., Mezei, Angyal 1-1 Magyarország:-------------Nagy V. - Vámos, Zalánki, Varga Dé., Pohl, Erdélyi, Hárai - cserék: Mezei, Angyal, Manhercz, Hosnyánszky, Jansik Sz.

Megvan az olimpia! Legyőzte Montenegrót és döntőbe jutott a magyar férfi vízilabda-válogatott az Eb-n – Így tombolt a Duna Aréna – fotók - Sportal.hu

A lehetséges ellenfelekről azt mondta, a georgiaiak számára óriási siker a továbbjutás, míg a párharc esélyesei ugyan az oroszok, de ők szombaton kikaptak a románoktól. Hozzátette, a 2017-es hazai rendezésű világbajnokságon is tudott egy nap pihenőt adni a csapatnak, ami akkor nagyon jót tett az együttesnek, ezért várhatóan most is így jár majd el. A csoport másik mérkőzésén:Spanyolország-Törökország 24-7 (5-3, 6-1, 8-1, 5-2) A csoport végeredménye: 1. MAGYARORSZÁG 7 pont (56-16), 2. Spanyolország 7 (58-25), 3. Törökország 3, 4. Málta 0 Forrás: MTI

Ritka feladat elé állította a magyarokat, hogy csütörtökön 11-11-re végződött a spanyolok elleni csoportrangadó, így ugyanis a gólkülönbség döntött a két csapat között. A világbajnoki ezüstérmesnek a törökök felett aratott 24-7-es délelőtti győzelme azt jelentette, hogy Märcz Tamás együttesének legalább 20 góllal kell nyernie Málta ellen ahhoz, hogy csoportelsőként közvetlenül a negyeddöntőbe jusson, és egy plusz pihenőnappal számolhasson. Azt már előre lehetett tudni, hogy a találkozónak gyakorlatilag semmilyen sportértéke nem lesz, ennek ellenére szinte teljesen megtelt a Duna Aréna, a közönség pedig úgy fogadta a hazai csapatot, mintha egy egyenes kieséses összecsapásra készülne. Annak fényében, hogy a "közte húsz" volt a cél, jól kezdett a magyar válogatott, hiszen nyolc perc alatt fél tucat gólt szerzett, és egyet sem kapott. Mindössze három perc telt el a második negyedből, amikor a közönség már tízet számolt a máltaiakra, akiknek a dolgát csak nehezítette, hogy a kapuban Nagy Viktor is maximálisan koncentrálva minden lövést hárított, így a magyar válogatott egyre közelebb került céljához (13-0).