K&H Félmaraton 2017 – K&Amp;H Félmaraton 2017 Honda

November 16-17-én többezren búcsúztatják a futószezont Siófokon, a 16. K&H mozdulj! Balaton maraton és félmaraton távjain. A jó hangulat garantált, az időjárás viszont mindenkinek meglepetés, hiszen volt már 0 fok és hóesés, 16 fok és szikrázó napsütés és közte minden más – írja a Budapest Sportiroda. Bővebben… A BSI Sport Kft. 2018. november 24-25-én rendezi meg Siófokon a 15. K&H mozdulj! Balaton maraton és félmaraton utcai futóversenyt. A jelentkezők több távon is próbára tehetik kitartásukat és teljesítőképességüket. A kijelölt útvonalon több mint 30 útvonal-biztosító és rendőr irányítja majd a forgalmat, hogy a lehető legrövidebb ideig vegyék igénybe az autósok türelmét. Ki tudja, hány szállal kötődik Tihany és Szigliget? Eggyel biztosan: tavaly ősszel szigligeti kistestvérrel gazdagodott a tavaszi tihanyi félmaraton. Az idei szeptember 16-i testvéreseményen a szervezők tájékoztatása szerint közel kétezer futó vett részt, akik három távon, 6, 9, illetve 21 kilométeren versenyeztek.

1. Balázs Levente és Molnár Barbara nyerte a félmaratont a budapesti futóversenyen - Sportime Magazin Hírportál
  2. Maraton Archives • Millásreggeli - a gazdasági muppet show

A meglepetések ezzel még nem értek véget. A célegyenesben rajtra váró több mint 2200 futó együtt köszöntette a magyar szabadidősport ikonikus alakját, Monspart Saroltát 75. születésnapján. A szombati egyéni K&H mozdulj! Balaton félmaraton eredményei:Férfiak:1. Csere Gáspár 1:07:492. Bereczki Richárd 1:15:443. Gyurta Márk Manó 1:15:45Nők:1. Szekeresné Bakonyi Fruzsina 1:21:122. Csáki Enikő 1:28:123. Kovács Zita 1:28:4016. K&H mozdulj! Balaton félmaraton - vasárnapi futam - eredmények: Férfiak:1. Simon Péter 1:14:222. Galambos Péter 1:16:493. Ali Tamás 1:17:42Nők:1. Molnár Léda 1:23:212. Bátai Réka 1:27:563. Rozsnyai Lilla 1:28:32

Az edzéseken mutatott teljesítmények alapján bizakodóan indultunk neki a bajnokságnak és a várt sikerek nem maradtak el, hiszen a csapat összesen 8 érmet – 2 arany, 3 ezüst és 3 bronzérmet – hozhatott haza. Legeredményesebb versenyzőnk Tuli Botond volt, aki 50 méter gyorsúszásban 35 századmásodperccel elmaradva az országos csúcstól lett magyar bajnok. Emellett ezüstérmet nyert 50 m uszonyos pillangóúszásban, ahol a szerencse nem neki kedvezett, hiszen csupán 1 századmásodperc hiányzott az aranyéremhez. Boti 200 méteren is elkönyvelhetett még egy ezüstérmet. Detrich Luca ebben a számára új sportágban is szépen bemutatkozott és halmozta az érmeket, ahogy már tőle megszokhattunk. Mérlege egy ezüst, két bronz és egy pontszerző 5. helyezés. Gergely Cecília a 8 évesek küzdelmében 7 évesként állhatott fel a dobogó harmadik fokára100-on, 50 méteren 5. lett. Juhász Anna szintén 7 évesen vehetett át oklevelet, a 6. pontszerző helyezéséért. Jancsik Regő két alkalommal volt érdekelt egyéni számokban az eredményhirdetésen, hiszen 50-en és 100 méteren is egyaránt a pontszerző 6. helyet szerezte meg.

Maraton Archives • Millásreggeli - a gazdasági muppet show

Az idén augusztus 21-én megrendezésre kerülő 5. újHÁZ Centrum Napfelkelte Félmaratonon a férőhelyek száma limitált, a mezőnyben összesen 667-en indulhatnak. A jelentkezők összesen négy kategória közül választhatnak: a teljes félmaratont, azaz a 21 kilométert egyéniben vagy párosban lehet lefutni, alternatívaként választható a rövidebb, 10 kilométeres táv, a kisgyermekeseket pedig várja a Riska 400M BabyRun verseny. Bővebben… Idén már a 18. alkalommal adtak egymásnak randevút a futók novemberben Siófokon azért, hogy az év egyik utolsó, Budapest Sportiroda (BSI) által szervezett versenyén kihozzák magukból a futópályán a legtöbbet, és ezzel lezárják az aktuális futószezont. November 13-án a 18. K&H mozdulj! Balaton maraton és félmaraton várja a legkitartóbbakat, azokat, akiknek sikerült energiát tartalékolni közel az esztendő zárásához is. (Fotó: BSI) Családi futóverseny gyönyörű háttérrel és öko szemlélettel? Ahol a legifjabbak is rajthoz állhatnak? Ez a dm Balaton RUN! Május 24-én futóversenyre invitál a drogéria, a nevezés már elindult!

23 fokos melegben. A napos részeken a betonon ez azért jóval többnek érződött. A pálya kijelölése, és a frissítés a BSI-re jellemző szervezéssel tökéletes volt. Még frissítő kaput is állítottak, ahol spriccelő víz alatt lehetett átfutni, és ez kifejezetten jól esett. Két biciklis ápoló körözött a mezőnnyel, tehát a szervezők mindenre gondoltak. Három, szinte azonos tempójú kört futottam. Két frissítéssel megoldottam a folyadék hiányt, így jött ki az 1:51:38-as időeredményem. Ez a tavalyi 2:00:23 után jó, bár azt a bő 1 percet így utólag azért sajnálom. Még keresem hol aludtam be, de valószínű ezt a frissítések miatt szedtem össze. Iramfutók itt nincsenek, csak a saját pulzusmérőmre tudtam figyelni. Nyílván egy ilyen pályán nem lehet csúcsot futni de évszakos futásnak jó volt. A póló és a befutóérem amit adnak kifejezetten tetszetős. Sok volt a szurkoló, voltak zenészek, a műsorvezető pedig hozta a szokásos humoros formáját, akit a pálya szinte minden részén hallani lehetett. Szóval egy jó hangulatú futóverseny, amit minden hasonlóan amatőr futónak csak ajánlani tudok!

• Pest megyei pedagógiai szakszolgálat

A szervezők tájékoztatása szerint az 56-osok teréről indult viadalon a staféták versengésében 1570-nél is több csapat küzdött meg, míg egyéniben közel 1400 rajtoltak a félmaratoni távon. Külön kategóriában indultak a céges csapatok, idén 896 egység, a médiabajnokságon pedig 30 váltó teljesítette a 21 kilométeres távot.