Fotex Veszprém Kézilabda — Mkb Veszprém Férfi Kézilabda-Csapata | Hvg.Hu

Folytatódott a hazai akció, de nem sokáig, mert Maqueda elvesztette a labdát. 50. perc: Lauge ugrott fel a védőfalra, mert belül álltak a szegedi védők. Ez hetes. A hetest Marguc a bal felsőbe pattintotta. 24–2350. perc: Maqueda betörését csak két percet érően tudta megállítani Frimmel. 49. perc: Ligetvári lövését védte nem túl nehezen Mikler, majd a másik oldalon Tönnesen lövését spárgázta ki Cupara. 49. perc: Veszprémi időkérés. 48. perc: Passzívig játszott a Veszprém, majd Lékai lövését blokkolták. A másik oldalon Martins egyéni akció végén egyenlített. 23–2347. perc: Maqueda nagyon magasra felugorva lőtt fölé, a másik oldalon Nilsson hozott össze egy hetest, és egyben mehetett is pihenni két percre. A hetest Sostaric a kapu közepébe pattintotta. 23–2246. perc: Kapaszkodik a Szeged, most éppen Mackovsek nagy góljával újra csak kettő közte. 23–21 46. perc: Ez már nem maradt hazai válasz nélkül, mert Jahja kegyetlenül bevágta. 23–20 45. perc: Ezt aztán kihasználta a Szeged, mert Martins talpról óriási gólt lőtt.

Sport365.hu - KÉZILABDA - Európai kézilabda

Prima Primissima | MKB Veszprém Kézilabda Club - Prima Primissima Aktuális Prima Primissima Díj Elismerések 2020 Díjazottak Korábbi díjazottak Junior Prima Díj Megyei Prima Díj Képek és videók 2021. 09. 07.

• Előre a múltba | Online-filmek.me Filmek, Sorozatok, teljes film adatlapok magyarul
  • Költöző és nem költöző madarakat kérnék?

fotex veszprém kézilabda bl

00-17. 00 között) Ügyfélszolgálat, előfizetés, lapértékesíté +36 1 436 2045 (munkanapokon 9. 00-12. 00 között) Helyreigazítások, pontosítá WhatsApp és Signal elérhetőség:Tel: 06-30-288-6174Felelős kiadó:Szauer Péter vezérigazgató Kiadó:Kiadja a HVG Kiadó Zrt. 1037 Budapest, Montevideo utca efon: +36 1 436 2001 (HVG központ)Telefon: +36 1 436 2244 (HVG Online - titkárság)E-mail: A HVG hetilap elérhetőségei1037 Budapest, Montevideo utca 14. Levélcím: 1300 Budapest, Pf. 20Telefon: +36 1 436 2001E-mail: Szerzői jogok, Copyright Jelen honlap kiadója a HVG Kiadó Zrt. A honlapon közzétett cikkek, fotóművészeti alkotások, egyéb szerzői művek csak a szerző, illetve a kiadó írásbeli engedélyével többszörözhetőek, közvetíthetőek a nyilvánosság felé, tehetőek nyilvánosság számára hozzáférhetővé a sajtóban [Szjt. 36. § (2)] a nyilatkozat a szerzői jogról szóló 1999. évi LXXVI. törvény 36. § (2) bekezdésében foglaltak szerinti tiltó nyilatkozatnak minősü hetilap kiadója a HVG Kiadói Zrt. A hetilapban megjelentetett cikkek, fotóművészeti alkotások, egyéb szerzői művek csak a szerző, illetve a kiadó írásbeli engedélyével többszörözhetőek, közvetíthetőek a nyilvánosság felé, tehetőek nyilvánosság számára hozzáférhetővé a sajtóban [Szjt.