Kovacsicz Mónika Képek - Kovacsicz Mónika - Sztárlexikon - Starity.Hu

Lehengerlő játékot nyújtva győzték le az ősi riválist, az olimpia egyik esélyesének kikiáltott Romániát. Esélye sem volt Gheorge Tadici csapatának, a mieink az ötvenedik percben már kilenc góllal is vezettek. Sokak szerint ez a mérkőzés vetekszik a Sydneyben lejátszott norvégokkal szembeni elődöntővel. A négy között következett a világbajnok oroszok elleni újabb megmérettetés. A csoportmérkőzésen esélyünk sem volt, de második nekifutásra bíztatóbb képet láthattunk, főként a második félidőben. Azon a napon sebezhetőbbek voltak az oroszok, de mégsem sikerült kiharcolni a fináléba kerülést, túl sok ajtó-ablak lehetőséget rontottunk. "Azért bánt a vereség, mert az oroszok nem játszottak jól, tartottak tőlünk, ha az első félidőben nem hozzuk fel őket a hibáinkkal, bármi megtörténhetett volna. " nyilatkozta Tóth Tímea a mérkőzést követően. Sajnos az éremszerzés sem sikerült, Dél-Korea sokadszorra fosztotta meg a magyar női kézilabdázást egy még nagyobb sikertől. Vérten Orsolya bokasérülés miatt nem is játszhatott, Tóth Tímea pedig lázzal küszködött.

1. Ingyen
  2. Kézilabda, szeretlek! - Körkép.sk
  3. Mónika név jelentése, eredete, becézése és gyakoriság statisztikák - Nevek

Ingyen

Elégedett vagyok a mutatott játékkal, még akkor is, ha a végén az akaratunk a góllövésre összpontosult, ami némiképp a védekezés rovására ment. Johannessen Tore: – Az első és a második félidőben is az elején bent maradtunk az öltözőben, nem állt össze a védekezésünk, a második félidő elejéig a támadásban is keveset mutattunk. SIÓFOK–HYPO A Siófok az első negyedórában két hétméterest is kihagyott, de így is végig a hazaiaknál volt az előny. Legjobbjuk, Orbán Annamária már az első félidőben öt gólig jutott. A második játékrész első találatát a vendégek legeredményesebb játékosa, Gorica Acimovic szerezte, ezután azonban egy 7–2-es rohammal 19–12-re elhúzott a Siófok. Az osztrák csapat Léránt Vivien góljaival tért magához, felzárkózott 23–20-ra, ám az utolsó öt perc a Balaton-partiaknak sikerült jobban, így ötgólos előnnyel várhatják a jövő heti visszavágót. SIÓFOK KC-GALERIUS FÜRDŐ–HYPO NIEDERÖSTERREICH (osztrák) 25–20 (12–9) Siófok, 600 néző. V: Ilieva, Karbeszka (macedónok) SIÓFOK: Pastrovics – Such 2, Szekerczés 1, Wörz 1, PIEDADE 4, ORBÁN ANNAMÁRIA 9 (4), ERDŐSI 5.

Mónika név jelentése, eredete, becézése és gyakoriság statisztikák - Nevek

Pekingben a Svédország elleni első mérkőzés remekül sikerült, abszolút megérdemelt győzelmet aratott a magyar válogatott, joggal gondoltuk, hogy Brazília ellen nem kell izgulni, azonban nem így történt. Igaz a szünetben még öt góllal vezettünk, majd a folytatásban rezgett a léc, az utolsó másodpercben Tomori gólja kellett a pontmentéshez. A Pekingben első, jelenleg második és egyben utolsó olimpiájára készülő átlövő akkor így értékelt. " Életem legfontosabb gólja volt, de bár belőttem volna korábban három ziccert és akkor ezen már nem múlik semmi. " A következő mérkőzésen nagy csatában, komoly szurkolói támogatással, egy góllal nyertünk a németek ellen, ezzel bebiztosítottuk helyünket a legjobb nyolc között. Ez a tudat talán túlságosan megnyugtatta a csapatot, az utolsó két csoportmérkőzést simán elvesztettük, így az elődöntőért a világbajnoki 4. helyezett román válogatottal kellett szembenézni. Hajdú János tanítványaira nem lehetett ráismerni az oroszok és a koreaiak ellen elszenvedett nagyarányú vereséget követően.

Archívum Kovacsicz Mónika és Zácsik Szandra. A magyar női kézilabda-válogatott és a Ferencváros mindkét erőssége a Csallóközből indult. Mindkettő komáromi születésű, de gyökereik a több mint kétezer lakosú Imelyre nyúlnak vissza. Kovacsicz Mónika és Zácsik Szandra. Mindkettő komáromi születésű, de gyökereik a több mint kétezer lakosú Imelyre nyúlnak vissza. Egy ottani olvasónk kérte, hogy mutassuk be a két lányt, akik nemcsak kitűnő kézilabdázók, hanem csinosak is... MónikaA 28 éves Mónika és a hat és fél évvel fiatalabb Szandra – bár később nem ugyanolyan utat jártak be, mégis találkoztak – egyaránt a Naszvad csapatában kezdte pályafutását. "Az imelyi alapiskolában adódott egy olyan lehetőség, hogy ha lesz érdeklődés, járhatunk kézilabdaedzésre" – kezdi Mónika, s közben rendre inti kutyusát, mert neki is volna mondanivalója. Az iskolából hazatérve megbeszélte a dolgot a szülőkkel; kifogás nem volt, csak az a kikötés, hogy úgy vágjon bele, ha valóban komolyan gondolja. Az akkor nyolcéves kislány persze nagyokat igenelt.

A serdülők szép győzelmet szereztek idegenben, ezzel folytatták nagyszerű rájátszásbeli teljesítményüket. Nagy sikerrel rendeztük meg a Városi Sportcsarnokban, a Suli Kézilabda Utánpótlás Program tanévzáró tornáit. A sportággal tanóra keretében ismerkedő alsós általános iskolás gyerekek serege szerdán, és csütörtökön délután özönlötte el a számukra kialakított kézilabdapályákat. Több, mint 70 csapat versenyzett a két délutánon, mindkét nap az ÉRD felnőtt női NBI-es csapat játékvezetői közreműködésével. A horvátországi Umagban, pénteken a házigazda B válogatottja ellen győzött a magyar nemzeti csapat, szombaton és vasárnap azonban alul maradtunk Horvátország legjobbjai ellen. Kisfaludy Anett mindhárom találkozón kerettag volt, Schatzl Nadine szombaton, Kovács Anna vasárnap maradt ki. Újoncként Schatzl vasárnap három gólt szerzett címeres mezben. Alja Koren öt góljának is köszönhetően Svájcban folytatta jó EB-selejtezős szereplését Szlovénia, idegenben győztek csütörtökön 22:24-re. Vasárnap hazai pályán játszották a visszavágót, ott egy góllal tudtak nyerni Koren-ék (30:29), így továbbjutásra állnak csoportjukban, a szerbekkel oda-vissza döntetlent játszó svédek mögött.