Eon Állás Győr

Következőnek szintén Vivians, illetve Boros volt sikeres, amivel 8-0-ra változott az állás. Ekkor a hazaiak is megszerezték első pontjaikat (2-8). A folytatásban viszont Mészárosné Kovács Andrea együttese lépett fel határozottabban. Sorozatban 7 pontot szereztek, míg ellenfelük csupán kettőt. Ezzel 1 pontra zárkóztak fel (9-10). Kiegyenlíteni azonban továbbra sem tudtak, és ahogy közeledett a negyed vége, a különbség ismételtek növekedni kezdett. 9-15-nél Wallace volt sikeres vendég oldalon. A játékrész végül mégiscsak a BEAC pontjaival végződött, és Green hárompontosának köszönhetően így 12-16-ról kezdődhetett a második felvonás. A következő tíz percet rögtön Green sikeres 2+1-es akciója indította. Ezzel a hazai gárda ismét egy pontra zárkózott fel. A Szekszárd viszont továbbra sem hagyta magát. Hebard sorozatban kétszer is betalált, amivel az állás 15-20-ra változott. A folytatásban azonban lassult a pontszerzés, percek elteltével is csupán egy-egy kosár született. Ekkor következett Vojtulek jól időzített ziccere, amivel három pontra jött fel a hazai együttes.

eon állás győr moson sopron

Szerzői jogi védelem alatt álló oldal. A honlapon elhelyezett szöveges és képi anyagok, arculati és tartalmi elemek (pl. betűtípusok, gombok, linkek, ikonok, szöveg, kép, grafika, logo stb. ) felhasználása, másolása, terjesztése, továbbítása - akár részben, vagy egészben - kizárólag a Jófogás előzetes, írásos beleegyezésével lehetséges.