Győri Eto Női Kézilabda Közvetítés Ma

Nehezen, de nyerni tudott a győri csapat. Percről percre60. perc: Martín időkérése után még 51 másodpercig tart a meccs. Broch nehezen begyűjti a labdát, de közben rálép a hatos vonalára. Füzi-Tóvizi a kapufát találja el. Hansen ellen támadóhibát fújnak, majd Costa ejtésével ér véget a mérkőzés. 25-22. 59. perc: A játékvezetők következetesek: a másik oldalon is megtorlatlan marad egy kiállításgyanús eset. 58. perc: Passzívban ismét az ETO, Hansennek lőnie kellene, de helyette passzol. 57. perc: Hansen dob irgalmatlan nagy gólt a jobb felsőbe. 24-20. Labdaszerzés után lerohanásgól Győri-Lukács Viktóriától. 25-20. Bordás gólja gyorsan jött. 25-21. 56. perc: Passzívban a debreceniek. Planéta lő a jobb felsőbe. 23-20. Passzívban az ETO is. 55. perc: Martín kér időt, a hátralévő idő kicsit kevesebb, mint hat perc. Broch eredményes. 23-19. Egy percen belül érkezik egy újabb időkérés, most a vendégektől. 54. perc: Kimarad Blohm ziccere, Joelle üti ki oldalra a labdát. Schatzl lövése lecsorog Joelle-ről, de megáll a gólvonal előtt.

1. Győri eto fc női
  2. Index - Sport - A Vipers Kristiansand–Győri ETO női kézi-BL-elődöntő élő közvetítése - Percről percre

Győri eto fc női

Norvégia, Dánia, Hollandia és Svájc a Golden Leauge-tornán szerepelt. A megmérettetést Norvégia nyerte Hollandia, Dánia és Svájc előtt. A norvégok nélkülözték orrtörése miatt Stine Oftedalt, valamint az anyai örömök elé néző Kari Brattset Dalét is. Silje Solberg és Veronica Kristiansen ugyanakkor tornagyőzelmet ünnepelhetett, hiszen a dánokat 29–27-re, Hollandiát 29–19-re, míg Svájcot 39–22-re győzték le a norvég lányok. Dánia a harmadik helyet szerezte meg a Golden League-ben. Sandra Toft és Anne Mette Hansen a norvégok elleni szűk vereség (27–29) mellett Svájc ellen ugyan 38–25-ös győzelmet arattak, de Hollandia kiadós, 30–22-es verést mért rájuk még a torna első játéknapján. Svédország Linn Blohmmal a soraiban előbb 31–25-re, majd 33–30-ra győzte le Brazíliá Estelle Nze Minkóval felálló francia válogatott két meccset játszott Németországgal. Előbb 34–31-es, majd 30–29-es francia siker született. A holland Yvette Broch és a dél-koreai Rju Un Hi nem vett részt válogatott összetartáson, ők Győrben edzettek.

Bár az első félidőben csak futott az eredmény után, végül magabiztos, 32-27-es győzelmet aratott a Győri Audi ETO KC a dán Team Esbjerg ellen a női kézilabda Bajnokok Ligája elődöntőjében. A meccs hőse a magyar csapat két kapusa, a szenzációsan védő (és két gólt is szerző) Silje Solberg, illetve Amandine Leynaud volt. Újságíróként kisebb (tor)túrával ért fel bejutni az MVM Dome-ba szombat délután, elsősorban azért, mert az akkreditációs központ az épület másik felén kapott helyet. De így legalább volt lehetőség elvegyülni a szurkolók között. A győriek zöld-fehérben pompázva, síppal-dobbal felszerelve hangoltak, a sárgamezes franciák a csendőrökkel és rezesbandával fotózkodtak, a dánok csodálták a létesítményt, norvég pedig csak néhány csellengett, hogy aztán bent egy kisebb szektornyi csak összeverődjön. A csarnokban aztán kissé csalódás volt, hogy félórával a kezdés előtt csupán félház sem volt, de a mérkőzésre sem telt meg a létesítmény úgy, ahogy azt a januári Európa-bajnokságon tapasztalhattuk.

Közben a koreai játékost Tranborg leterítette, és ugyan Martín reklamált a videózás miatt, az esbjergi megúszta két perccel. Blohm pimasz ejtése (15-14) után Jesper Jensen is időt kért, Jacobsen egyenlített, de a 15-15-ös döntetlen inkább az ETO-nak volt hízelgő. Ha Silje Solberg nem így véd, és nem szerez még két gólt is, csúnyán festett volna az eredmény. Elfogyott a dán erő De a feltételes módnak semmi értelme, ez bebizonyosodott a második félidőben. Fodor góllal mutatkozott be a balszélen, Faluvégi ejtett egyet jobbról, máris kettő volt ide (17-15). Szemmel láthatóan fáradt az Esbjerg, középkezdésből labdát vesztett, több támadóhibát vétett, és önmagát kergette háromgólos hátrányba (21-18). A dán kapusok csak keresték önmagukat – csakúgy, mint a bírók –, az ETO pedig annál sokkal-sokkal jobb csapat, hogy agresszívabb és keményebb védekezésre váltva ezt ne használta volna ki (24-20). A dánok helyzetét nehezítette, hogy Tranborg a harmadik kiállítása miatt piros lapot kapott, Reistad hetest rontott (pontosabban Leynaud szenzációsan védett), a magyarok pedig emberhátrányból is szórták a gólokat.

2-1. 5. perc: Blohm növeli az előnyt - hétméteresből. 2-0. 4. perc: Végül a kipattanóból Hansen dobja a meccs első gólját. 1-0. 3. perc: Hansen hetese ismét kimarad, de a kipattanó az övé... 2. perc: Győri hétméteres jöhet. Hansen a kapufát találja el. Jezsikava kap két percet. 1. perc: A rózsaszínű mezben játszó vendégek kezdik a meccset. Zöldben a hazaiak. Solberg védi Planéta lövését. Előzetes - Az Audi-ETO női csapatára szerdán este 7 órakor, hazai környezetben, az Audi-arénában bajnoki rangadó vár a DVSC ellen hétvégén pedig a horvát Lokomotiva Zagreb ellen a Bajnokok Ligájában is folytatódik a menetelés. A zöld-fehérek játékosai szinte kivétel nélkül nemzeti csapataikban töltötték az elmúlt hetet. A magyar válogatottban a tervezett négy helyett – a koronavírusos Schatzl Nadine kiválásával – csak három játékos, Faluvégi Dorottya, Fodor Csenge és Győri-Lukács Viktória képviselte a győrieket. A válogatott egy döntetlennel (22–22) és egy szoros vereséggel (21–19) zárta a szlovénok elleni két felkészülési mérkőzést lovénia keretében ugyan ott volt Ana Gros, de nem lépett pályára egyik mérkőzésen sem.

Anne Mette Hansen (8) A Győr legeredményesebbje volt eddig a BL-ben, elkezdi ős is termelést. 46' Silje Katrine Waade (11) 17 25 Mörk szokott így lendületből dobni. Olsen lő kapufát, miután nem tudta eldönteni, merre kerülje meg a Győr kapusát. Rossz döntést hozott. 45' Kari Skaar Brattset (7) Remek figura végén jön Brattset nyolcadik gólja. 44' Pár perce jött Leynaud helyére a kapuba, egyelőre jó formában kezd. Aune lövését fogta most. 43' 24 Görbicz négy gólnál jár már, annyi, mint Amorimnak. 2 perces kiállítás Cornelia Nycke Groot (27) Így kellene most felrázni a csapatot, nem lesz könnyű. 23 Időt is kér gyorsan Danyi, hogy tegyen a hullámvölgy ellen. 42' 15 És ami nagyobb baj, hogy válasz nélkül három gólnál járnak. 41' 14 Mindkét kapu előtt visszaesett a teljesítmény az elmúlt percekben. Lesz-e győri időkérés? 40' 13 Brattset kimagaslik a mezőnyből. 39' 12 38' 11 37' Kezdi ő is elkapni a fonalat, a Vipers pedig nem tud mit kitalálni a kapu előtt.
Solberg védi lábbal Bordás ziccerét. 26. perc: Támadóhiba a vendégeknél, Szabó Ninát látták szabálytalannak. Schatzl lövése nem jó. 25. perc: Faluvégi rossz passza után Bordás robog a kapuig, és szerez gólt. 10-9. Blohmmal szemben szabálytalankodnak a debreceniek, a közönség kiállítást is ítélne, a játékvezetők csak hétméterest. Kristiansen váltja gólra a büntetőt. 11-9. 24. perc: A jó debreceni védekezés miatt passzívig támad az ETO. Nze Minko lövése a blokkról megy ki a pályáról. 23. perc: Hansen is már három gólnál jár. 10-8. Solberg védi Szabó Nina lövését. 22. perc: Kácsor lövi ki a jobb felsőt. 9-8. 21. perc: Blohm a harmadik gólját szerzi. 9-7. 20. perc: Planéta eredményes. 8-6. Blohm ejtése a kapufán landol. Töpfner ismét betalál. 8-7. 19. perc: Nze Minko révén három góllal vezet az ETO. 8-5. 18. perc: Időt kér Szilágyi Zoltán, a vendégek vezetőedzője. Kácsor lövi a labdát kapu mellé. Joelle védi Blohm próbálkozását. 17. perc: Kristiansen most nem hibázik, hanem gólt lő. 7-5. 16. perc: Remek beállógól emberhátrányból: Broch eredményes.

Nze Minko harcol ki büntetőt. 34. perc: Két percre nélkülözniük kell a debrecenieknek Vámos Petrát, Brochot gázolta el. Hansen lövése kapu mellé száll. 33. perc: Vitatható játékvezetői ítéletek után Vámos M. egyenlít. 12-12. Labdát veszít az ETO, Töpfner góljával előnybe kerülnek a vendégek. 12-13. 32. perc: Planéta lövéstét magabiztosan védi Solberg. Az indítása azonban nem jó, támadhat ismét a DVSC. 31. perc: Ryu lövését védi Joelle. Aztán Kácsor pontatlan passza után Broch veszi be a Loki kapuját egy lerohanás végén. 12-11. 1894 fő a hivatalos nézőszám. 30. perc: Belemenés Kristiansennél. Solberg védi bravúrral Szabó N. lövését. Aztán Nze Minko ellen is fújnak egy támadóhibát. Időntúli szabaddobással ér véget a félidő: Kácsor lövése 12 méterről a sorfalat találja el. 29. perc: Kristiansen passza pontatlan, Hámori dob gólt a még rendezetlen győri védelemmel szemben. 11-11. Martín időt kér. 28. perc: Jobbszélsőből jön az újabb vendégtalálat, ez Töpfner ötödik gólja. 11-10. 27. perc: Kiállítják Brochot, ez csak szítja a szurkolók ellenszenvét.