Miui 8 Teszt – Xiaomi Mi 8 Teszt És Bemutató - Itfröccs.Hu

Vagyis ez már valóban tud 8K videót, nemcsak felskálázza azt 6K-ról, bár ennek túl sok jelentősége nincs. Kötve hiszem, hogy az olvasók között sokan lennének olyanok, akik ezt meg tudják nézni egy 8K-s megjelenítőn. Itt nincs se EIS, se OIS, emiatt remeg a kép, viszont 4K 30 FPS-nél mindkettő van, ami egyrészt nagyon szép, másrészt majdnem gimbal simaságú stabilitást biztosít. Vagyis, inkább csak biztosítana, ha nem lennének ezek a fránya mikrolagok, ami szerintem ebbe az ársávba nem igazán fér bele. Az éjszakai felvételek meg egyenesen büntetnek, csak 1080p 30 FPS-t töltöttem fel, ahol elvileg ugye mindenféle stabilizálásnak kellene működnie. Csakhogy, mintha ilyenek nem lennének, és a minősége is pocsék, a Mi 11i nagyon nem szereti, ha a környezet fényszegény, ráadásul a képkocka szám is leesett 30-ról 24-re, ami vér ciki. És erről eszembe jutott még egy dolog, hogy az előző generáció egyik üdvöskéje, a Mi 10T Pro 5G még kapható, és kb. 170 000 Ft-ért elhozható a Xiaomishoptól, és a fő kamerája egyezik a Mi 10-ével.

  1. Xiaomi Mi 8 teszt - megadásra kényszerít? - Techkalauz
  2. [Re:] Xiaomi Mi 8 - így csinálunk csúcsmodellt Mi - PROHARDVER! Hozzászólások
  3. Xiaomi MI 8 teszt és bemutató - ITFröccs.hu
  4. Teljes film
  5. Xiaomi 11T Pro teszt – csúcstámadás behúzott kézifékkel - PC World

Xiaomi Mi 8 teszt - megadásra kényszerít? - Techkalauz

Alul középen az USB-C csatlakozó helyezkedik el, jobb oldalán mikrofon és SIM tálca, míg bal oldalán egy dizájnosra szabott hangszórórács látható. Ez alatt nem egy, hanem két hangszóró is található. Felülre is került egy második dupla hangszóró, ezzel biztosítva quad-sztereó hangzást, ez tehát már 4 hangszórót jelent. Szintén van másodlagos mikrofon és infra port az összes modellen. Ezek különlegessé teszik a Xiaomi 12-es sorozatot, hiszen sztereó hangszóró még van is több modellen a piacon, infra portot viszont már alig találni, főleg a Huawei ragaszkodik még hozzá egyes modelljein. A sztereó hangzást ráadásul négy hangszóróval éri el, két magas, két mély egységgel, így kínálva még teltebb hangokat akár zene, videó, vagy játék sorá az infra port már nem a 20 évvel ezelőtti, néhány centiről az adatküldést szolgálja. Távirányítóként funkcionál, tévéhez, klímához, vagy szinte bármilyen megoldáshoz, amelyet infrás távirányítóval lehet vezé oldalsó ív keskenyebb, köszönhetően annak, hogy mind a kijelző, mind a hátlap oldalra ívelődik.

A mobilt kibontottam, bekapcsoltam, pár napig használtam. Néztem rajta videót, olvastam és írtam levelet, picit játszottam is vele. Csináltam fotót, videót, amit leszedtem és megnéztem monitoron, tévén. Teljesen meg voltam vele elégedve, amire nekem egy mobil kell, azt mind tudja. De azért tud olyat is, ami nem kell. A Xiaomi hagyományosan erősen gyúr arra, hogy márkarajongói táborokat építsen magának. Saját készülékeire optimalizált Android-megjelenítése, a MIUI (MI User Interface) köré tech-fórumot is épített, van egy csomó téma, háttérkép a MI-mobilokra. Innentől egy kicsit skizofrén dolog, hogy a Poco is rajongókat akar gyűjteni. A márkának van külön weboldala, a brandnév óriási betűkkel a mobil hátoldalára is felkerült, a dobozban pedig ide-oda felragasztható gerillamatrciákat és egy kedves cégvezetői üzenetet is talál az új Poco-családtag. Szerencsére ez az egész marketingnyomulás cseppet sem tolakodó, a telefon a kibontás és a Google-adatok megadása után azonnal normálisan használható.

[Re:] Xiaomi Mi 8 - így csinálunk csúcsmodellt Mi - PROHARDVER! Hozzászólások

A Xiaomi Mi 8 telefont a Laptopszalon biztosította tesztre. Kipróbálható és megvásárolható a Laptopszalon üzleteiben és online. A dobogó közelében Azt, hogy a Xiaomi 2018-ra a világ negyedik legnagyobb mobilgyártójává növi ki magát, talán még a startup vállalkozásból indult cég alapítói sem gondolták. Pedig így lett, a remek ár/érték arányú készülékek önmagukban hozták meg a hírnevet, a Xiaomi alapvetően semmi mást nem csinált, mint remek portékákat dobott piacra igencsak szemrevaló árcímkékkel. Először hazai pályán arattak nagyot, majd még merészebbet álmodva lényegében már Európát is kezdik meghódítani. Legújabb készülékük, a Xiaomi Mi 8 ismét bizonyítja, hogy mennyivel olcsóbban is ki lehet fejleszteni csúcstelefont, nem véletlenül fél tőlük még az önbizalomtól duzzadó Huawei is. Vajon nem volt eredeti ötlet? A Xiaomi minőségi mobilokat gyárt, kiváló anyaghasználattal. Nincs ez másképpen a Xiaomi Mi 8 esetén sem, üveg elő- és hátlap, alumínium keret, hibátlan összeszerelési minőség.

Xiaomi MI 8 teszt és bemutató - ITFröccs.hu

Az éjjeli mód természetesen adott, PDAF fókusz is van, azonban az optikai képstabilizátor kimaradt. Sajnos optikai zoom sincs, az applikációban elérhető kétszeres nagyítás minőségén látszik, hogy szoftveres csupán. A főszenzort kiegészíti egy 8 MP-es Sony ultraszéles és egy 5 MP-es Samsung makrókamera. Nappal a főkamera szép, részletgazdag képeket készít, de a színek lehetnének kevésbé hidegek és élénkebbek, a képfeldolgozó néhány részlettel nem bánik megfelelően, például haj, szőr, fű esetén indokolatlanul elmossa az éleket, miközben vélhetően éppen élesíteni igyekszik. Ha lekapcsolod az automatikus képfeldolgozást, máris látszik, hogy a hardver maga sokkal többre képes, így remélhetőleg 1-2 frissítéssel a képekért felelős MI is sokat javul majd. Az ultraszéles kamera képei is lehetnének élénkebbek, de ezt leszámítva jó minőségű a végeredmény, a makró pedig egészen szuper. Ezzel szemben a 16 MP-es szelfik csak megfelelő fényviszonyok mellett mutatnak jól, sötétben, félhomályban nagyon óvatosan készíts képeket az előlapi kamerával, mert könnyen homályos, elmosott, rossz végeredményt kaphatsz.

Mi cloud? l86544 aktív tag Nem kellett az app-ban bejelentkezni valamilyen gyári fiókba? szabog74 Nem márkaszervíz, de ajánlom: [link] Lacerta Aki feltette az utolsó EU devet, annak szintén nem látja a teló a Galileo holdakat? Engem az érdekelne, hogy készítek képeket a telefonnal. Aztán mi cloud-ba törlöm weben, mert megtelik. Akkor mi az anyjaért törli a készülékről is? Nincs micloud-ba mentve semmi. 86544! Nem volt bejelentkezve semmibe. harry3 őstag A korábbi adatok nem a 8:30 és a 9:00? Ezt nem értem?!?!?! [ Megoldódott, kézzel törölni kellett az AGPS adatokat, és azóta újra van minden műhold is. ] st6969 Bocs, de ez mi? Ezeknek a hálózati módoknak van valami előnye/hátránya? Honnan tudom, hogy melyikben vagyok és hogyan lehet állítani? Smiro Nem keresi feleslegesen a gyárilag beállított távolkeleti hálózatokat. Minden újra indítás után visszaáll gyárira. Beállítások, telefonról, összes jellemző, belső tárhely sok kis érintés, telefon adatok, SIM1 és ott is vagy. Legördülőben tudod állítani.

Teljes film

Körben szenzorok és érzékelők garmadájára lelhettek, de azért a hiány oldalra is fel lehet írni pár dolgot. A hangszórók sztereók és telefonhoz képest nagyon szépen szólnak, az élre került a nagyon gyors ujjlenyomat olvasó, míg a szelfi kamerát punch hole megoldással belevágták a kijelzőbe. Természetesen a telefon az 5G és a WiFi 6 szabványokat is támogatja, utóbbi kétsávos, kezel vagy négyféle műholdas rendszert, és van benne lépésszámláló és NFC is. A filléreskedés oltárán viszont feláldozták az infra szenzort, a duális tálcába csak nano SIM-ek férnek be, így nincs micro SD kártyás bővíthetőség, viszont egy 256 GB méretű háttértárnál nincs igazán szükség ilyesmire. A SIM tartó kinyomásával viszont feltűnik a vízzáró gumiperem is, és bár nem találtam meg az IP szabványt a hivatalos oldalon sem, szerintem minimum cseppálló a cucc. Értesítési LED sincs, de ezt kiválthatjátok az AOD funkcióval, amit tetszés szerint bekonfigurálhattok. 712 000 Antutu pont, ami veri kb. 150 000-rel a Mi 10-et.

A Poco a Xiaomi almárkája, olyan, mint a Redmi Egy jó androidos telefon, reális áron, minden elképzelhető hétköznapi teendőhöz, amit egy mai mobillal el lehet végezni. Se több, se kevesebb Kedves üzenet a menedzsmenttől az új Pocósoknak. A mottó: minden, amire szükséged van, semmi, amire nincs Pedig de. A Poco a Xiaomi saját márkája, amit azért találtak ki, hogy az egyre inkább a konzervatív prémiumkategória felé tolódó Redmi alatt legyen egy frissebb és talán olcsóbb brandjük is. Az X3 Pro pedig ennek a márkának az egyik friss modellje. A Poco X3 Pro a magyar piacon 85 ezer forinttól kapható. Van benne minden, amit fent írtam, hogy legyen - mintha nekem találták volna ki. A telefon műszaki paraméterei ide kattintva olvashatók a gyári termékoldalon. Én itt és most nem untatnék senkit a gigabájtokkal, megapixelekkel, csak a lényeget emelem ki. A 6, 67 coll képátlójú (az azt jelenti, hogy bazi nagy, egészfarzsebes) telóban 128 GB RAM és 6 GB ROM van. A kijelző képe fényes, erős, a fekete elég fekete, a 2400x1080 pixeles felbontásnál pedig nem tudom, hogy kinek lenne szüksége nagyobbra a homo sapiensek biológiai szemével rendelkező felhasználók közül.

Xiaomi 11T Pro teszt – csúcstámadás behúzott kézifékkel - PC World

A forma elegáns, a fém-üveg készülékház fogása kellemes. Az anyaghasználat mindenképp minőségi érzete nyújt. Nincsenek kényelmetlen élek, illesztési hibák. A fekete szín mágnesként gyűjti az ujjlenyomatok, szinte kötelező azonnal valamilyen tokot felrakni rá. A gyári szilikon tok, ahogy a videóban is említem nem a legjobb megoldás. A fekete szín mellé füstszínű, a fehér, kék, és arany mellé víztiszta szilikon tok jár. Az illeszkedés a sarkoknál pontos, sokkal stabilabb fogást biztosít. Azonban a bekapcsoló gomb környékén nem illeszkedik rendesen. Azon a részen, ahol a középső, és hüvelykujjunk érintkezik a tokkal, ott mozog, elválik a készülék szélétől. A kellemetlen érzés nekem hetekkel később sem szűnt meg. Érdekes, hogy a Mi 8 SE-nél nem tapasztaltam. Ha már említettem a színeket, akkor megosztom a véleményem. Az arany (nem rose gold) szín kivételével volt szerencsém a másik 3 színhez. A fekete igazi klasszikus, maximálisan a prémium, az elegancia jut eszembe ha ránézek. Egy ékszer, ami vitrinbe való, és nem csupasz (zsíros) kézbe.

Engedélyezd és utána már fogja mutatni is (nem csak hangjelzés lesz), ha fizetsz terminálon: --- the pure MIUI project --- [Mi 10 Pro 5G Global / 8+256GB / Solstice grey / Android12 + MIUI13] Hidd el, hiába, van amelyik terminálon így sem jelzi (nekem engedve van). Én teszteltem oda-vissza egymás után "Display pop-up windows while running in background" engedélyezve és nem engedélyezve és egyértelműen, ha nincs engedélyezve akkor csak hangjelzés van, ha engedélyezve van, akkor pedig mutatja vizuálisan is érintéses fizetéskor. Fefe66 -nak biztosan nincs engedélyezve 100% [ Szerkesztve] Nálam erste, és egyik napról a tűnt el mindenhol, majd egy terminálon már csak. Passz. Én a fentieket a Simple-vel teszteltem, ennél 100%-ban reprodukálható Fefe66 problemája a pop-up engedély kikapcsolásával Köszi. Összefoglalóban láttam a hivatkozott linket, de mire írtál, más forrásból már megtaláltam én is a 11-es verziót. gigabytman Igen ebbe én is belefutottam de, nézzük csak meg, hogyan lett ez magyarra fordítva: Ebben nincs szó felugró üzenetről, lényeges dolog lemaradt a fordításból.

  1. Piros lindt csoki
  2. Anett és ancsa jóga kihívás
  3. Miui 8 teszt online
  4. Xiaomi Mi 8 teszt - Valóban az év zászlóshajója? » Hello Xiaomi
  5. Mozaik: Orális szex közben halt meg egy győri nő - NOL.hu
  6. Xiaomi Redmi Note 8 Specifikációk, Megjegyzések
  7. Xiaomi 12 okostelefon sorozat teszt - MediaMarkt Magazin
  8. Xiaomi Redmi 4A - Belépőszint újraértelmezve - LOGOUT.hu Telefónia teszt
  9. Miui 8 teszt 2021
  10. Osztás kétjegyű számmal
  11. Fekete párduc oscar 2016
  12. Miui 8 teszt 1