8. Utazz velünk a Pick Arénához szeptember 14-én (szerdán) – Szegedi Közlekedési Társaság
  9. Mérkőzések - Gyöngyösi Kézilabda Klub
  4. Mérkőzések - Gyöngyösi Kézilabda Klub
  6. Pick szeged veszprém meccs jegyek Félidei eredmények
  7. Szegedi Tudományegyetem | Kedvezményes jegyek a Pick Szeged BL mérkőzéseire!

2022. 07. 03 kovacsad A Hair musical 2022. december 2-án a szegedi Pick Arénában lesz látható. Jegyárak és jegyvásárlás lentebb! Az egyik legismertebb musical volt a Hair, ami mára már ikonná nőtte ki magát, s dalait nem csak a musical közönség ismeri. A retro hullám feléledésével a Hair is új erőre kapott és ismét a színházak kedvence lett. A musical dalai ikonikus slágerekké váltak és rendszeresen hallhatóak musical gálákon és tehetségkutatókban is. A Hair musical 2022-ben a Pannon Várszínház előadásában országos turnéra indul. A musical főszerepeiben a Pannon Várszínház művészei mellett felbukkant a Madách Színházból már ismert Ekamen Bálint Emota, valamint a Budapesti Operettszínház fiatal tehetsége Horváth Dániel és több sorozat főszereplője Kékesi Gábor is. A turné szereposztását még nem tudjuk. A Hair musical arénaturné egyik állomása lesz Debrecen. A Hair musical 2022. Jegyárak és jegyvásárlás itt! A turné többi állomásáról lentebb olvashattok! Ez is érdekelhet

Téged is várunk a Dabasi NBI-es kézilabda csapat mérkőzéseire legyen az szó Bajnokság, a Kupa, vagy a Liga Kupa mérkőzései. Hajrá Dabas! Bérlet és jegy információkat az alábbi linkre kattintva találtok: 2022. 09. 24. - 18. 00 Dabas KC. - Pick Szeged 2022. 10. 01. - 16. 00 Fejér B. Á. L. -Veszprém. - Dabas KC 2022 10. 21. 00 Dabas KC - HSA NEKA 2022 10. 29. 00 Budai Farkasok - Rév Group - Dabas KC 2022 11. 05. 00 Dabas KC - Csurgói KK 2022 11. 12. 00 Sport36-Komló Dabas KC 2022 11. 26. 00 Dabas KC - CYEB-Budakalász 2022 12. 02. 00 Dabas KC - HÉP-Cegléd 2022 12. 19. 00 Dabas KC - Balatonfüredi KSE 2022 12. 16. 30 MOL Tatabánya KC - Dabas KC KIEMELT TÁMOGATÓINK Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. Legfrissebb videó

Felszabadultan játszottunk, ezúttal nem nyomta össze a teher a csapatot. Mindenki kivette a részét a sikerből, kapaszkodunk az utolsó szalmaszálba. Bencze József: – Balogh Tibor extra teljesítménye meghatározta a mérkőzés alakulását. Jól teljesített az egri védelem, ami elbizonytalanította a kulcsembereinket. Ezúttal nem tudtunk csapatként jól teljesíLATONFÜREDI KSE–HE-DO BRAUN GYÖNGYÖS 30–25 (15–10)Balatonfüred, 400 néző. Vezette: Nagy F., ThúróczyBALATONFÜRED: ANDÓ – P. Rodríguez 1, MALINOVIC 5, NÉMETH B. 3, TOPIC 5, SZÖLLŐSI B. 9 (3), BÓKA 3. Csere: Bősz (kapus), Kemény 1, Jánosi, Szmetán M. 1, Gosztovics, Ág 1, SZŰCS B., Brandt 1, Határ. Edző: György LászlóGYÖNGYÖS: A. Tomics 1 – Gábori 1, MARKEZ 4, Hegedűs M. 1, Gerdán, VARSANDÁN M. 9 (4), Duris 1. Csere: NAGY BENEDEK, Merkovszki (kapusok), Jaros 1, VILOVSZKI 2, Nkousa, Ubornyák 2, Papp B. 1, Hamidovics 2, Gráf. Edző: Kiss DánielAz eredmény alakulása: 5. perc: 1–0. 10. : 5–1. 17. : 10–4. 25. : 13–7. : 15–11. 35. : 18–11. 38. : 19–14.

Jegyértékesítési információk / MOL Tatabánya KC

#pickszeged #kékek #csakelőre #handball — PICK Szeged Handball Team (@pickhandball) April 30, 2022 — VeszprémHandballTeam (@telekomveszprem) April 30, 2022 30. PERC VÉGET ÉRT AZ ELSŐ FÉLIDŐ! 16–16! 30. perc Nenadics átlövése kapuscsemege. Garciandía ellépi a másik oldalon, Maqueda keresztpasszából Marguc ballal a jobb felsőbe talál a jobb szélről. 29. perc Cupara lábbal elkapja Radivojevics hetesét, rálépett a labdára, amely ott marad a kapus mellett! Labdaszelídítő. perc Blonz ziccerét is elcsípi Cupara, Jahja és Nilsson is eredményes betörésből, majd Rosta harcol ki egy hetest. 26. perc Bodó tízről jobbal szétlövi a jobb felső sarkot. 16–13! Lékai belemenése után Radivojevics ziccerét fogja Cupara, Maquedának meg két perc utólag lökésért. perc Időkérés a vendégektől. perc Rosta beállóból a kapus lába között eredményes, Bodó nagy bejátszása után. perc Lékai lövése rossz, Sostaric ziccerét fogja Cupara, Nilsson a kapuba lő... de belépett! 23. perc Bombac tör be Maqueda mellett, labda a jobb alsóban.