Ultrabalaton 2019 Szakaszok / Ultrabalaton 2019 - Az ÉN New York Maratonom

Az útvonal egyes részei közúton haladnak, itt a futókat lépésben kísérni autóval tilos! Kísérőautók parkolása Számítsatok rá, hogy sok váltópont közelében nem áll rendelkezésre megfelelő számú parkolóhely, kértjük mindenhol tartsátok be a parkoltató személyzet utasításait. Éjszakai szakaszok Saját biztonságotok érdekében – éjszaka – kötelező a fejlámpa. A rajtcsomag átvételekor vásárolhattok a Maratonman Depo-ban, vagy a versenyközpontban található butikban is. Biztonsági okokból a futó fejlámpa nélkül nem haladhat tovább. Éremátadás A célba érkezések során az érmeket kizárólag a rajtszámok felmutatására adjuk át. Kérjük, azoknak a csapattársaknak is legyen nálatok a rajtszáma, akik nincsenek ott a verseny végén. Amennyiben ez nem történik meg, az érmet – a rajtszám utólagos bemutatásával – budapesti irodánkban is átadjuk, a versenyt követően. Fotók A rajt- és célfotókat, valamint az útvonalon készült képeket a oldalán tudjátok megvásárolni, a versenyt követően. Díjátadás Az adott táv eredményhirdetését, az utolsó dobogós helyezett (harmadik férfi vagy női versenyző) célba érkezése után, fél órával kezdjük meg a színpadnál!
  1. Csapat információk 2019 - Ultrabalaton Trail
  2. Ultrabalaton... az a bizonyos kör!
  3. UltraBalaton 2019 - ahol minden megtörténhet
  4. XIII. NN UltraBalaton (2019-05-10) (táv: 221km - helyszín: Balatonaliga) | Futónaptár, futóversenyek - 2022, 2023
  5. Gábor úton: Ultrabalaton 2019.
  6. Ultrabalaton 2022 szakaszok
  7. Ultrabalaton 2019 - Az én New York Maratonom

Csapat információk 2019 - Ultrabalaton Trail

Óvatosságból is jegeltem, mert a bokám érzékeny pontom, de a távhoz képest végül viszonylag fájdalommentesen teljesítettem a távot. A Balatonfenyves – Fonyód 9, 7 km-es szakaszon, féltávnál szinte menetrendszerűen beütött az erős lefelé ívelés, hirtelen hasmenés formájában. (Elnézést, hogy anyagcsere folymatokról írok itt, de az ebben keletkező problémák bizony egy ultrafutás gyakori velejárói. ) Szerencsére időközben megérkezett Erika, support team-ünk másik tagja, akinél épp volt egy futásmentőnek bizonyuló imodium. Furcsa volt, mert nem fájt a gyomrom, nem volt hányingerem sem, a közérzetem is jó volt, szuflával, szívvel, pulzussal minden rendben volt, de állandó wc-vendég voltam futás közben is. Valószínűleg a nagy terhelés, és a mindenféle dolgok összeevése ezt eredményezte. Feri is mondta váltásnál, hogy fárad, fáj ez-az, megbeszéltük, hogy még lassítunk. A fekete leves Ahogy előre számítani lehetett rá, a helyzet innen egyre fokozódott, és ha nem lett volna az az egész, általában a futóversenyeket a küzdés mellett átható szeretet érzés, hogy sokan drukkolnak, bíztatnak, segítenek, akkor lehet, hogy feladom.

Ultrabalaton... az a bizonyos kör!

UltraBalaton 2019 - ahol minden megtörténhet

ultrabalaton 2022 szakaszok

Történtek is. Fél Balaton Feri kezdett, a Füred – Pécsely szakaszt napkeltében a megbeszélt 6 perces tempóban tolta le. Szinte fáztunk, Zolival, a gondolatainkat is kitalálló fantasztikus segítőnkkel teljesen felspannolva vártuk Feri befutását. Gyors puszi és már futottam is, az első 13, 1-es szakaszom rögtön a 172 m szintes Pécsely – Akali hullámvasutat is adta, de még frissen, szuper hangulatban futottam végig. Inkább vissza kellett fognom magam, a lefele gurulás szakaszon be is sikerült egy 5:33-as repülő csillámpóni szakasztempó. Közben összeszaladtam egy másik duózó sráccal, akivel jódarabig együtt mentünk. Én azon csodálkoztam, hogy ők három szakaszban, 55-110-55 részletben futnak a párjával ( a terveik szerint), ő meg azon, hogy mi ilyen gyakran váltunk. Mindenesetre itt megint eszembe jutott az első futóversenyem sok éve, mikor el voltam hűlve rajta, hogy egy csomó futó futás közben beszélget!! 🙂 Akaliban majdnem tovább futottam mert Feriék a megbeszélt tempó és a Checkpoint system szerint pár perccel későbbre vártak, de még időben észrevettek.

Gábor úton: Ultrabalaton 2019.

Ultrabalaton 2022 szakaszok

Ultrabalaton 2019 - Az én New York Maratonom

Az időmérő rendszer segítségével online felületen figyelemmel követhetnek titeket szurkolóitok. A parkolást és a közlekedést irányítók segítik a versenyközpontban. Rajtszám és karszalag Mindkettő viselete kötelező, ezen találjátok a mentőket koordináló diszpécser telefonszámát. Bizonyos szolgáltatásokat csak a karszalagokkal vehettek igénybe. Rajtidőpontok A pontos rajtokat IDE kattintva találjátok meg! az alábbi linken találjátok. Kérjük, vegyétek figyelembe, hogy a rajtidőpontot lekéső csapatokat csak a legvégén tudjuk elrajtoltatni, számukra a pontok nyitva tartását nem tudjuk garantálni! Kötelező felszerelés A rajtban a csapat első szakaszt futó versenyzőjét ellenőrizzük és biztonsági okok miatt az útvonalon és célban is számítsatok ellenőrzésre. Az éjszakai szakaszokra futó – fejlámpa nélkül – nem mehet ki! A kötelező felszerelések pontos listáját IDE kattintva érhetitek el. A Pécsely- Balatonszőlős szakaszon melyen a csapatok többsége éjjel halad át és közutat érint a láthatósági mellények viselete kötelező melyeket 17:00 órától Vászolyon osztunk ki.

Ezt le sem tagadhatta volna. A szakmai zsűri kissé túlkondícionáltnak írná le. De már robogtunk is tovább a következő ponthoz, ami nagyjából Ati szakasza felénél volt, és az odaúton tudatosult bennünk, hogy bitang egy emelkedős szakasz. Kíváncsian vártuk, hogy mennyire fogja bírni. Szerencsére semmi probléma nem volt, és az előre tervezett idő szerint simán hozta a szakaszt. Teljesen jól is volt, semmi nem látszott rajta, hogy megviselt lenne. Megkapta a frissítést (energiazselék formájában), és indult is tovább. Persze rajta kívül is rengeteg ismerős arcot láttunk, vagy éppen futottunk össze velük. Tényleg annyi ember futott, hogy óhatatlan volt, hogy bele ne botoljon az ember egy-egy ismerősbe. Bíztattuk az egyéni és páros indulókat, de már itt az elején is látszott, hogy volt, akit piszkosul megviselt az emelkedő és a meleg. Meg is tudom érteni. Mentünk Ati befutójához, ahol nekem kellett váltani egy rövidke, nagyjából 10km erejéig. Az idő nem viccelt és szó szerint már égetett a nap, ha valaki nem volt árnyékban.

1. Aradi vértanúk vers
  2. Piros foltok az orron: hogyan kell harcolni és hogyan kell megszüntetni? - Melanóma , Hogyan kell kezelni az orr alatti vörös foltokat
  3. Apple iPhone 5s iOS 9 - Egészségi adatok megadása és használata (Egészség) | Vodafone Magyarország