Lengyelország Vb Selejtező, Lengyelország - Magyarország 1 : 2, 2021.11.15. (Képek, Adatok) • Világbajnokság 2022 Selejtező • Magyarfutball.Hu

Kettőt cserélt a szünetben a lengyel szövetségi kapitány, Paulo Souza: Jozwiak Cash-t, Zielinski Modert váltotta. Vége az első félidőnek. 45+1 perc – Matty Cash rúgja fel sárga lapot érően Szalai Ádámot. A magyar támadó a földön maradt, ápolni kellett. ( Fotó: MTI/Szigetváry Zsolt) 45. perc – Moder került helyzetbe a tizenhatoson belül, a védelembe visszalépő Schön viszont kiválóan ért bele a lövésbe, amely így Dibusz kezeiben kötött ki. 42. perc – Klich rúgta fel Schäfert, amiért sárga lapot kapott, így a következő vb-selejtezőn nem játszhat majd. A szabadrúgásból ezúttal nem tudott veszélyeztetni a magyar csapat. 37. perc – GÓÓÓL! Varga Zsolt végzett el szabadrúgást, amelyet Puchacz rosszul csúsztatott meg. A labda Schäfer elé pattant, aki pont annyira tette bele a fejét, hogy az Szczesny lábai között a kapuba jusson. 0-1 27. perc – Nagy Zsolt beadása pattant Schönhöz, aki jól tálalt Nego elé, a jobb szélső lövését azonban egy védő blokkolta. 23. perc – Varga adta be a labdát élesen a baloldalról, Szczesny azonban résen volt, és jó helyre ütötte a veszélyes labdát.

1. Magyarország
  2. MLSZ válogatottak - Marco Rossi a taktikai fegyelmet és a harcosságot dicsérte
  3. Szépségdíjas góllal nyerte utolsó vb-selejtezőjét a magyar válogatott
  4. Lengyelországban zárja a vb-selejtezőt a magyar válogatott – hétfői sportműsor
  5. Index - Sport - Búcsú varsói győzelemmel, emelt fővel

Magyarország

A magyar válogatott győzelemmel búcsúzott a világbajnoki selejtezőktől, 2-1-re nyert Varsóban. A lengyelek így is a pótselejtezőben folytathatják, a magyar negyedik lett a csoportban. Bizonyos szempontból különleges mérkőzést játszik a magyar labdarúgó-válogatott idei utolsó világbajnoki selejtezőjén: először futballozik fedett stadionban tétmérkőzésén. A varsói mérkőzésen az ellenfél a lengyel csapat. A lengyel tizenegy: Szczesny – Dawidowicz, Kedziora, Bednarek, Puchacz – Cash, Linetty, Klich, Moder – Swiderski, Piatek. A magyar: Dibusz – Fiola, Lang, Szalai Attila – Nego, Nagy Á., Schäfer, Nagy Zs. – Varga K., Szalai Ádám, Schön. Hivatalosan nem lehetne magyar szurkoló a stadionban a FIFA-eltiltás miatt – az MLSZ nem is értékesíthetett belépőket –, de azért felhangzott a buzdítás, a lengyelektől tudtak venni a magyar fanatikusok. Bó tíz perc eltelt, fölényben játszanak a lengyelek, de nem nagyban. A lengyelek csupán három játékost tartottak meg a lefgutóbbi selejtezőjükről, péntek estéről, de az újak meg tele vannak bizonyítási vággyal.

MLSZ válogatottak - Marco Rossi a taktikai fegyelmet és a harcosságot dicsérte

lengyelország vb selejtező eredmények

Szépségdíjas góllal nyerte utolsó vb-selejtezőjét a magyar válogatott

1. O bag óra game
  2. Lengyelország vb selejtező magyarország
  3. Gyönyörű gólokkal, fantasztikus győzelemmel búcsúzott a magyar válogatott a vb-selejtezőktől

Index - Sport - Búcsú varsói győzelemmel, emelt fővel

SEGÍTSÉG: Ez a(z) Lengyelország eredmények oldala a Foci/Európa szekcióban. Lengyelország eredmények, tabellák és részletes meccsinformációk (gólszerzők, piros lapok, oddsok összehasonlítása, …) az oldalain. A(z) Lengyelország eredményein kívül további több mint 90 ország több mint 1000 labdarúgó bajnoksága és kupája is elérhető az oldalain a világ minden tájáról. Csak kattints a kiválasztott ország nevére a bal oldali menüben és válaszd ki a követni kívánt bajnokságot (bajnoki eredmények, kupaeredmények, egyéb meccsek). A(z) Lengyelország eredményei real-time frissülnek. Következő meccsek: 16. 11. Lengyelország - Chile, 22. Mexikó - Lengyelország, 26. Lengyelország - Szaúd-Arábia

Schäfer András (b) gólt fejel, mellette a lengyel Jakub Moder a labdarúgó-világbajnokság európai selejtezőjében. A sérült Szoboszlai Dominik hiányában Varga Kevin került be a magyar labdarúgó-válogatott kezdőcsapatába, amely 20. 45 órakor Lengyelország otthonában játssza utolsó világbajnoki selejtezőjét. Az angol-magyar összecsapáson történt szurkolói rendbontás miatt a vendégszurkolók szektorát nem nyithatták meg a varsói Nemzeti Stadionban, ám a két szurkolótábor jó kapcsolata miatt több magyar drukker is elutazott Lengyelországba. A szurkolók a belvárosban, a Charles de Gaulle szobornál találkoztak közel három órával a találkozó előtt, a néhány száz drukker - köztük magyarokkal és lengyelekkel - felváltva éltette egymást. Innen közösen indultak a 2012-es Európa-bajnokságra átadott létesítményhez, amely piros-fehér kivilágítást kapott és gyönyörű látványt nyújtott a sötétben. A mérkőzésre a szervezők egy 90 oldalas külön kiadvánnyal készültek, a kiskönyvben helyet kapott többek között egy interjú Szoboszlai Dominikkal - aki sérülés miatt végül nem léphet pályára -, Marco Rossi szövetségi kapitánnyal, valamint Détári Lajossal, aki 1987-ben éppen a lengyelek ellen lőtte örökké emlékezetes szabadrúgásgólját.